Regulamin

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

 2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 18.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

 3. W sklepie internetowym Szmaciaki.pl Klient musi dokonać rejestracji konta wraz z aktualnymi danymi teleadresowymi. Konieczne jest podanie aktywnego numeru telefonu lub adresu e-mail w celu weryfikacji zamówienia towaru.

 4. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni roboczych, nie będą realizowane.

 5. Zamawiający ma możliwość zmiany, korygowania oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, dzwoniąc na numer telefonu 22 257 16 15 nie później niż do momentu jego zrealizowania.

 6. Zamówiony towar będzie dostarczany Pocztą Polską. Koszty przesyłki:
  • • 20 zł paczka opłacona Poczta Polska priorytet (zamówienie powyżej 300 PLN otrzymuje darmową wysyłkę), 
  • • 25 zł przesyłka pobraniowa Poczta Polska priorytet;

 7. Ceny w sklepie internetowym Szmaciaki.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

 8. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu w formie paragonu.

 9. Koszty transportu podane w sklepie Szmaciaki.pl dotyczą przesyłek na terytorium Polski. Wysyłka za granicę zostanie zrealizowana jedynie przy uprzednim kontakcie.

 10. W przypadku wyboru sposobu płatności “przedpłata”, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia. Jeśli wpłata dotrze na nasze konta do godziny 12-tej towar jest wysyłany tego samego lub następnego dnia roboczego (zgodnie z harmonogramem wysyłek).

 11. Wszelkie przesyłki wysyłane na sklepu Szmaciaki.pl nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

 12. Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów – odstąpić od umowy sprzedaży składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 7 dni od daty otrzymania produktu.

 13. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

 14. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

 15. Na wszystkie zakupione w naszym sklepie Szmaciaki.pl produkty udzielana jest 3-miesięczna gwarancja na wady ukryte.

 16. Obuwie zakupione w naszym sklepie Szmaciaki.pl można wymienić na inny produkt w tej samej cenie lub droższy po uregulowaniu ewentualnej dopłaty.

 17. Rozmiar w centymetrach podany jest według tabel producenta. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne niezgodności ze stanem faktycznym.

 18. Klient dokonujący zakupu wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych oraz na ich przetwarzanie przez sklep Szmaciaki.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

 19. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na stronie sklepu Szmaciaki.pl należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach sklepu użyte są w celach informacyjnych.

 20. Korzystanie ze sklepu Szmaciaki.pl oznacza akceptację powyższego Regulaminu.