Płatności i dostawa

Towary z dołączonym paragonem, zamówione poprzez sklep Szmaciaki.pl są dostarczane na terenie całej Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dostępne są następujące formy nadania paczek:

KURIER UPS

  1. Przedpłata przelew bankowy  – koszt wysyłki 15 PLN
  2. Powyżej kwoty zamówienia 300 PLN przy wpłacie na konto darmowa wysyłka                      (nie we wszystkich przypadkach w sprawie płatnej wysyłki prosimy o kontakt )
  3. Przy odbiorze płatność za pobraniem – koszt wysyłki – 20 PLN
  4. Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Szmaciaki.pl – koszt wysyłki 0 PLN

PACZKOMAT

                 Tylko i wyłącznie

  1. Przedpłata przelew bankowy  – koszt wysyłki 10 PLN

 

Po odbiorze przesyłki, Kupujący powinien w obecności kuriera sprawdzić czy przesyłka jest oryginalnie zapakowana, otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość jest zgodna z przedmiotem zamówienia oraz czy zamówione towary nie są uszkodzone. W przypadku nieprawidłowości, należy spisać protokół i skontaktować się z naszą firmą. Protokół odbioru spisany w obecności kuriera jest jedyną podstawą do uznania ewentualnych reklamacji.


Płatności online
Po dokonaniu zakupu towaru w sklepie internetowym Szmaciaki.pl należy uregulować całą kwotę zamówienia poprzez przelew bankowy.


 

Tytułem: Marka | model | rozmiar | numer zamówienia


Wysyłka pobraniowa
W momencie dostarczenia paczki przez kuriera należy uiścić całą kwotę zamówienia.


Płatność i odbiór osobisty
Zamówiony towar można odebrać w sklepie stacjonarnym pod adresem ul. 21 Pułku Powstania Dzieci Warszawy 1 w Warszawie w godzinach pon - pt 10:00 – 18:00 i sob 10:00 – 15:00 i wtedy również uregulować płatność.